Aplikacja Elf Taxi Olsztyn

Nasza aplikacja mobilna Elf TAXI OLSZTYN została stworzona dla osób ceniących sobie komfort i dyskrecję w zamawianiu taksówki. Aby zamówić naszą taksówkę nie musisz pamiętać numerów telefonu, nie musisz oczekiwać na odebranie telefonu przez dyspozytorkę i już nigdy nie usłyszysz sygnału zajętości. Wystarczy, że pobierzesz aplikację na swojego smartfona lub tableta i zaczniesz zamawiać taksówkę. Już kilkaset osób preferuje ten sposób zamawiania taksówki z naszej korporacji.

 

Po uruchomieniu aplikacji i darmowej aktywacji swojego numeru w naszym systemie wyświetli się ekran z mapą na której zaznaczone są taksówki  aktualnie wolne w twojej okolicy.

Decydując się na zamówienie taksówki możemy skorzystać z funkcji GPS w naszym urządzeniu aby wyznaczyć miejsce, w które ma podjechać taksówka (UWAGA: Warto sprawdzić czy miejsce zostało prawidłowo i jednoznacznie określone, aby taksówka podjechała tam gdzie oczekujesz). Adres można również wpisać ręcznie.

W kolejnym oknie zostaniemy poproszeni o wybranie m. In. formy płatności, rodzaju pojazdu oraz ilości pasażerów. Można również wpisać swoje uwagi do kierowcy np. dotyczące miejsca oczekiwania.

Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku ZAMÓW, po którym na naszym ekranie zobaczymy mapę z ikoną taksówki która do nas jedzie a na dole ekranu będą umieszczone informacje o tym jaki to jest pojazd.

Po zakończonym kursie poprosimy Cię o ocenienie czasu dojazdu taksówki , komfortu podróży i uprzejmości naszego kierowcy, dodatkowo, możesz nam także przekazać swoje własne uwagi i spostrzeżenia. Pomoże nam to stale podnosić jakość wykonywanych usług, poprawiać na bieżąco ewentualne niedociągnięcia oraz motywować kierowców pochwałami płynącymi bezpośrednio od zadowolonych klientów

Zachęcamy do zamawiania taksówek przez aplikację mobilną