O nas

ELF TAXI 19622 w Olsztynie istnieje od 14 grudnia 1993r. i działa w strukturach Wamińsko-Mazurskiego Zrzeszenia Transportu. Świadczymy usługi transportu osobowego oraz bagażowego do 1,5 t. dla firm oraz osób prywatnych.

Oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości, gwarantując kulturę i miłą obsługę. Oferujemy zarówno przewozy okazjonalne jak i stałą współpracę. Prowadzimy przewozy turystyczne głównie na terenie Olsztyna oraz Warmii i Mazur .

Ważnym elementem naszej oferty jest szeroka gama świadczonych usług dopasowanych do potrzeb klientów. Nasi Klienci mogą liczyć na szybkie przyjęcie zlecenia i podstawienie wygodnej taksówki pod wskazany adres bez pobierania żadnych opłat dojazdowych i mogą płacić za usługi gotówką lub kartami płatniczymi a dla firm oferujemy płatności z odroczonym terminem i wystawiamy faktury VAT za wszystkie usługi.

Jesteśmy partnerem Polskiej Sieci Taxi 19123. System PST jest unikalnym, innowacyjnym, pierwszym w Polsce, nowoczesnym, wygodnym i elastycznym rozwiązaniem gwarantującym możliwość bezgotówkowego korzystania z taksówek w całym kraju. Jest niezawodny i opiera się na najnowszych rozwiązaniach IT.

Nasza centrala i taksówki wyposażone są w najnowszy system zarządzania pojazdami RT3000 na którym pracuje wiele korporacji w Polsce. Dzięki wykorzystaniu GPS do lokalizacji naszych pojazdów, szybko dojeżdżamy do klienta i skracamy czas oczekiwania do minimum.

Dla naszych Klientów udostępniliśmy pięć numerów, pod którymi mogą zamówić taksówkę, obsługują wszystkie sieci komórkowe i stacjonarne całą dobę a numer 800 21 9622 z możliwością zamawiania bez opłat z telefonów stacjonarnych i sieci automatów telefonicznych na terenie całego miasta oraz z telefonów komórkowych. Dodatkowo mamy  aplikację na smartfony z systemami: Android, Windows Phone oraz iOS o nazwie  Elf Taxi Olsztyn, gdzie za pomocą jednego przycisku można zamówić taksówkę w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy!